Dzienne archiwum: Kwiecień 12, 2017

Wesołych Świąt

Opublikowano Aktualności | Skomentuj

Wystawa prac świątecznych dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 201 w Łodzi

Zapraszamy do oglądania wystawy prac świątecznych dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 201 w Łodzi. Przepiękne świąteczne prace trafiły do naszej Biblioteki dzięki uprzejmości Pani Małgorzaty Kaweckiej. Dziękujemy i zapraszamy do oglądania.

Opublikowano Aktualności | Skomentuj

Powiatowy Przegląd Teatrzyków „Czarodziejski Kufer”

12 kwietnia br. w Szkole Podstawowej im. Lotników Polskich w Poddębicach odbył się XIII Powiatowy Przegląd Teatrzyków „Czarodziejski Kufer”. Mieliśmy przyjemność zasiadać w komisji konkursowej. W konkursie mogliśmy zobaczyć cztery przedstawienia: „Królewna Śnieżka” (I miejsce – SP w Poddębicach), „Spotkanie bajek” (II miejsce – SP w Poddębicach), „W szkole” (III miejsce – SP w Niemysłowie) oraz wyróżnienie SP w Poddębicach za spektakl „Lokomotywa”. Przyznano także nagrody aktorskie: Martynie Markowskiej ze SP w Poddębicach za rolę Królewny Śnieżki w sztuce „Królewna Śnieżka” oraz Mateuszowi Szczepaniakowi ze SP w Poddębicach, który wcielił się w postać gajowego w przedstawieniu „Królewna Śnieżka”. Natomiast nagroda za najciekawszy strój sceniczny powędrowała do Niny Galoch (SP w … Czytaj dalej

Opublikowano Aktualności | Skomentuj

Wystawa prac świątecznych 6-latków C z Przedszkola Publicznego przy ul. Miłej w Poddębicach

Opublikowano Aktualności | Skomentuj

Powiatowy Przegląd Małych Form Teatralnych

W dniu 11 kwietnia br. w Szkole Podstawowej im. Lotników Polskich w Poddębicach odbył się XIII Powiatowy Przegląd Małych Form Teatralnych. Mieliśmy przyjemność zasiadać w jury konkursu. I miejsce zajęła SP w Wartkowicach, II i III SP w Poddębicach, natomiast wyróżnienia otrzymała SP w Uniejowie (dwie grupy) i SP w Niemysłowie. Gratulujemy wygranych.

Opublikowano Aktualności | Skomentuj