Miesięczne archiwum: Grudzień 2019

Mikołajki w bibliotece powiatowej.

W naszej bibliotece zapanował dzisiaj świąteczny nastrój. Z okazji Mikołajek zaprosiłyśmy do biblioteki grupę 3 latków z przedszkola przy ul. Przejazd. Dzieci wysłuchały prezentacji o Świętym Mikołaju oraz kolorowały świąteczne bombki. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku dla naszych małych gości Dziękujemy przedszkolakom za odwiedziny i życzymy radosnego mikołajkowego dnia

Opublikowano Aktualności | Skomentuj

Spotkanie bibliotekarzy z powiatu poddębickiego

W dniu 3 grudnia 2019 r. w siedzibie Powiatowej Biblioteki Publicznej w Poddębicach odbyło się spotkanie bibliotekarzy bibliotek miejskich i gminnych powiatu poddębickiego zorganizowane przez Bibliotekę Powiatową. Podczas spotkania omówiony został m.in. schemat sprawozdania z działalności bibliotek za 2019 rok, plan pracy na 2020 rok oraz sprawy bieżące. Dziękujemy bibliotekarzom za udział w spotkaniu.

Opublikowano Aktualności | Skomentuj

Nowe książki w bibliotece.

Zapraszamy miłośników książek po kolejne nowości wydawnicze! Zakupu dokonaliśmy dzięki otrzymanej dotacji na zakup nowości wydawniczych ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z budżetu państwa. Jest to dofinansowanie zadania w ramach Programu Wieloletniego „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” Priorytet 1 – Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych. Dzięki otrzymanemu dofinansowaniu powiększyliśmy nasz księgozbiór o kolejne nowości wydawnicze. Zapraszamy serdecznie. „Zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa”.

Opublikowano Aktualności | Skomentuj